Rekomendacje dla planetarium Bajkonur

Nie jesteśmy łowcami dyplomów, podziękowań i rekomendacji. Wolimy, kiedy mówią za nas zadowoleni uczniowie i nauczyciele, dzieci w przedszkolu i ich wychowawczynie. Jeśli poniższy skromny zestaw dokumentów polecających naszą działalność nie wystarcza, by przekonać Cię, że warto zaprosić nas do siebie, prosimy o e-maila lub telefon. Chętnie udzielimy informacji pozwalających na skontaktowanie się z miejscami, w których już byliśmy, by można było osobiście porozmawiać z organizatorami prowadzonych przez nas zajęć.

Lekcja astronomii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu

Pokłosiem naszej wizyty w górnej stacji kolejki gondolowej w Świeradowie Zdroju w długi weekend majowy 2014 r. było zaproszenie do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu. Na sali gimnastycznej uczniów i nauczycieli prowadził do planetarium miękki chodnik. Przyjęcie było bardzo ciepłe, czego dowodem jest oryginalny tekst podsumowujący nasze odwiedziny.

Lekcja astronomii w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze

Po raz kolejny na zaproszenie p. Ewy Machały z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze gościliśmy w tej szkole, by uczniom klas pierwszych opowiedzieć o podstawach astronomii. Oto podsumowanie wizyty napisane przez jedną z uczennic.

Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 8 w Świdnicy

Po naszej wizycie w Szkole Podstawowej nr 8 w Świdnicy uczniowie napisali sporo recenzji. Jesteśmy szczerze zachwyceni, że uczniowie tak wiele zapamiętali z niecodziennych lekcji: wypowiedzi uczniów w artykule na portalu Świdniczka.com.

Planetarium Bajkonur w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 2012

Dyplom WOŚP 2012


Planetarium Bajkonur na Dolnośląskim Festiwalu Nauki


Planetarium Bajkonur w Piławie Górnej

Miasto Meteorytów 2011


Planetarium Bajkonur na Międzynarodowych Targach Turystycznych

Wersja w formacie PDF

MTT 2011


Planetarium Bajkonur w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 2011

Relacja z finału WOŚP jest dostępna na stronie świdnickiego hufca ZHP.

Referencje hufca ZHP Świdnica

Dyplom WOŚP 2011

Polityka prywatności | Kontakt
© 2010-2019 Planetarium Bajkonur
stat4u