Ceny seansów

Szczegółowy cennik można uzyskać pisząc na adres bajkonur@przenosneplanetarium.pl albo dzwoniąc na numer telefonu 535 142 600.

W liście prosimy podać kilka informacji, które pozwolą nam już na wstępie udzielić pełniejszej odpowiedzi:

  • gdzie znajduje się szkoła/przedszkole (miejscowość),
  • ile jest uczniów/klas/grup przedszkolnych,
  • jaki jest przybliżony termin pokazów.

Aktualny cennik obowiązuje do chwili wydania nowego cennika. Zamówienia potwierdzone według poprzednich cenników zachowują ważność do chwili wykonania zamówienia (tzn. przeprowadzenia pokazów). Jeśli zamówienie nie było potwierdzone, oferta zachowuje ważność przez 1 miesiąc od chwili jej przesłania.

Planetarium Bajkonur nie odpowiada za treść cennika otrzymanego od osób trzecich. Podstawą rozliczenia jest wyłącznie cennik przesłany e-mailem przez planetarium Bajkonur lub wręczony osobiście podczas wizyty w szkole lub przedszkolu. Posiadanie cennika z lat ubiegłych nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń w przyszłości.

Płatność odbywa się zazwyczaj gotówką. Po dokonanym rozliczeniu wystawiamy potwierdzenie przyjęcia gotówki (oryginał + kopia), a następnie e-mailem wysyłamy fakturę wystawioną w systemie księgowym. Przyjmujemy również płatność przelewem, dając 7 dni na wpłatę należności.

Polityka prywatności | Kontakt
© 2010-2019 Planetarium Bajkonur
stat4u