Pracowite wakacje

7 sierpnia 2015 | Ciekawostki, Seanse

Połowa szkolnych wakacji za nami, ale my nie próżnujemy. Rok szkolny to intensywny czas – najpierw reklama, a później jej efekty, czyli wyjazdy na pokazy do przedszkoli i szkół. Nic nie jest wieczne i nie ma rzeczy, które się nie zużywają. Po całym roku projektor wymaga czyszczenia, a kopuła drobnych napraw po eksploatacji w różnych warunkach.

Najpierw zaznaczamy uszkodzenia niewidoczne z zewnątrz...

...później wycinamy materiał...

...i naprawiamy!

Za oknem ponad 30 stopni, chociaż nasz domowy termometr twierdzi co innego:

51 stopni!

Na polu hałasują kombajny, ale to przyjemny dźwięk. Fajnie jest oderwać się na chwilę od komputera i zerknąć z balkonu, jak inni pracują:

Kombajny na polu pszenicy

Pracujemy również nad nowymi seansami. Po wakacjach będziemy mieli ich pięć, co poszerzy naszą ofertę do dwudziestu trzech! Które inne planetarium w Polsce – stacjonarne lub przenośne – może pochwalić się podobnym wynikiem? Tutaj uwaga do klientów i konkurencji (tak, wiemy, że regularnie zaglądacie na naszą stronę, zwłaszcza do działu Seanse): na naszej stronie nie są wymienione wszystkie pokazy! Nauczeni doświadczeniem nie chcemy ujawniać konkurencji wszystkich naszych atutów.

Jeden z seansów będzie szczególnie ciekawy i mamy nadzieję, że stanie się naszym nowym przebojem dla przedszkoli i pierwszych klas szkoły podstawowej. Na razie nie ujawniamy żadnych szczegółów poza tym, że głównym bohaterem będzie Księżyc – gdy seans będzie gotowy, napiszemy o nim!

Zbieramy również materiały do nowych rollupów, które jak zwykle zaprojektuje nasz utalentowany grafik.

W drugiej połowie sierpnia poprowadzimy pokazy w jednym z dużych centrów handlowych na Dolnym Śląsku.

To naprawdę pracowite wakacje!